Konteyner Taşımacılığı

Konteyner Taşımacılığı

Konteyner taşımacılılğı

 

Uluslararası taşımacılık malların hızlı ve güvenilir bir şekilde sevki için gün geçtikçe gelişmeye devam ederken bu perspektiften değerlendirdiğimizde kullanılan taşıma moduyla birlikte taşıma işleminde kullanılan araç ve ekipmanlar da daha önemli hale gelmeye başlamıştır. Bir operasyona başlamadan önce yükün niteliği, teslim yeri gibi bazı faktörleri göz önünde bulundurup yaptığımız planlamayla beraber operasyon içerisinde malın taşınacağı araç ve ekipmanın seçimi de oldukça önemlidir.

 

Günümüzde kapıdan kapıya taşımanın önemi gittikçe artmakta. Zamandan ve nakitten tasarruf edebilmek için elleçleme aşamasında fazla vakit kaybetmemek ve dolayısıyla da maliyetleri minimum tutmak gerekli. İşte Konteyner Taşımacılığı tam da bu nokta da bize fayda sağlayan bir taşıma şekli olarak karşımıza çıkıyor.       

 

Konteyner nakliyesi ticari ürün ve eşyaların güvenli olarak taşınmasını sağlayan ekipmanlardan biridir. Günümüzde en fazla karayolu ve denizyolu üzerinden konteyner yük taşımacılığı gerçekleştirilmekte.

 

Özellikle Zati ev eşyası taşımacılığı gerçekleştiren, yurt içi ve yurt dışı tüm eşya taşımacılığında; kapıdan kapıya taşınma deniz aşırı ülkeler ve karayolu üzerinden araç taşıma gibi ihtiyaca göre konteyner kullanılmaktadır.

 

Uluslararası bir nakliye işinde ihtiyacınız olan doğru bir iş planı ile çıkış ve varış noktasına tek bir araç ile karayolu, denizyolu, havayolu gibi tüm seçeneklerin planlanması ile güvenle eşyalarınızın taşınması mümkün olmakta.

 

Konteyner Taşımacılığının Avantajları

 

  • Güvenilir ve emniyetli olması
  • Maliyet açısından kolaylık sağlaması
  • Tek seferde çok daha fazla ürün ve ağırlık taşıması

 

Küresel ticaret açısından da önem arz eden konteyner sistemi hızlı bir kargolama hizmeti sağlayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

FORMU DOLDURUN
HEMEN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM
Derin Lojistik & Transport Hizmetleri
Anbar Mah.Osman Kavncu Bul.
No:504/6B Melikgazi/Kayseri
Telefon Destek Hattı +90 236 231 06 90
Mail Destek Hattı info@derinlogistic.com

Copyright © 2021 Derin Lojistik Tüm Hakları Saklıdır.