Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık

 

İşten işe parsiyel dağıtım alanındaki deneyimimiz sayesinde gelişmiş sevkiyat planlama uygulamalarını kullanarak benzer ve ürünlerinizin yanında taşınabilecek diğer yükleri sizin için bir araya getiriyoruz. Tüm gönderilerinizin dağıtımını Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırıyoruz.

 

 

Parsiyel Yük Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

 

Parsiyel taşımacılık, genel olarak havayolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığında tercih edilen bir nakliyat şeklidir. Parsiyel taşımacılığı, bir veya daha fazla alıcı tarafından farklı firmalardan sipariş edilen malların tek birleşmiş yük halinde taşıma sürecidir.  Yük teslimatı genellikle deniz,  karayolu veya hava yoluyla gerçekleşmektedir. Bu durumda alıcıları farklı olan mallar aynı konteyner veya vagonun içinde taşınabilmektedir.Bu taşımacılık türü, yüklerin bir konteyneri tamamen dolduramadığı durumlarda kullanılır. Yani tam konteyner yükü taşımacılığın karşıtı olarak bilinen parsiyel taşımacılık sisteminde, konteyner içerisindeki yükler birden fazla alıcıya sahiptir. Konteynerin yeteri kadar dolmaması halinde, farklı şirketlerin yükleri de eklenerek taşıma işlemi gerçekleştirilir. Bu şekilde, birden fazla alıcıya sahip yüklerin parsel hesabına göre maliyet ayrımı yapılır. Hem yurt dışı, hem de yurtiçi parsiyel taşımacılık süreçlerini en verimli şekilde yöneterek müşterilerin transfer ihtiyaçlarını karşılar. Zamanında evrak teslimi ile teslimat süresi boyunca hiçbir aksiliğe yer vermeden güvenli taşıma imkanı sunar. Çıkış noktasından varış noktasına kadar her adım takip edilerek, en güvenli ve ekonomik transfer işlemi gerçekleştirilir. Yalnızca yurtiçi değil, uluslararası parsiyel taşımacılık alanında da sektördeki en iyi firmalardan bir tanesi olan Derin Lojistik, dünyanın dört bir yanındaki şehirlere hızlı ve güvenli gönderim imkanı sağlar.

 

Parsiyel Yük Taşımacılığının Sunduğu Ayrıcalıklar

 

Lojistik sektöründe büyük bir öneme sahip olan parsiyel yük taşımacılık, sunduğu avantajlar sebebi ile sıkça tercih edilir. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir;

 

  • Az miktarda yüke sahip firmaların komple araç kiralamalarını ortadan kaldırır. Bu yöntemin sıkça tercih edilmesinin en önemli sebebi, ciddi oranda maliyet tasarrufu sağlamasıdır.
  • Derin Lojistik farkı ile rekabetin oldukça fazla olduğu Avrupa parsiyel taşımacılık alanında kaliteli ve güvenli nakliyat süreci oluşur.
  • Parsiyel yüklemede araç içi boşluklar ödenen miktarı arttırmaz. Müşteriye ait yükün kapladığı hacim kadar ödeme yapılır.
  • Aynı güzergahta yer alan birden fazla müşterinin yükünü ulaştırması ile zaman tasarrufu sağlanır.
  • Karayolu, denizyolu ve havayolu gibi taşımacılık türleri ile entegre olarak dünyanın dört bir yanına hizmet sunar.
  • Bekleme süreleri azaltılarak en ideal rotasyon oluşturulur.
FORMU DOLDURUN
HEMEN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM
Derin Lojistik & Transport Hizmetleri
Anbar Mah.Osman Kavncu Bul.
No:504/6B Melikgazi/Kayseri
Telefon Destek Hattı +90 236 231 06 90
Mail Destek Hattı info@derinlogistic.com

Copyright © 2021 Derin Lojistik Tüm Hakları Saklıdır.