Minivan Taşımacılığı

Minivan Taşımacılığı

Minivan Taşımacılık

 

Minivan taşıma hizmetimiz, müşterilerimize 1.3 ton ağırlığa kadar olan taşımalarında garantili kapıdan kapıya teslimat hizmeti sunmaktayız. Hızlı bir şekilde gerçekleşen bu minivan hizmetimiz ile hafta sonu veya tatillerde zamanla yarışıyor, en uygun güzergâh seçimleri ile mümkün olan en kısa sürede teslimat sağlıyoruz. Özel araçları ile ülke ve mesafeye göre hızlı teslimatlar yapan Derin lojistik, 7/24 GPS uydu takibi ile izlenebilirken müşterilere de anlık konum bilgisi verilebiliyor. Minivanile  Kargo taşımacılığı size, daha güvenli ve daha ekonomik bir Hizmet olarak sunulmaktadır.

 

Uluslararası taşımacılık dendiğinde akla gelen genellikle gemi, kamyon veya uçak ile ürünlerin taşınarak varış birimine ulaştırılmasıdır. Ancak uluslararası taşımacılıkta minivantaşımacılığı olarak ifade edilen bir hizmet türü daha bulunur. Diğer hizmetlere nazaran daha az bilinen ancak daha avantajlı olan bu taşımacılık yöntemi ile siz de müşteri veya iş ortaklarınıza göndereceğiniz ürünler için bizi tercih edebilirsiniz.

 

Uluslararası taşımada konteyner, charter veya tır ile gönderilen ürünlerin temel özelliği tonajlı ürünler olmasıdır. Ağırlığı onlarca ton olan ürünlerin yurtdışına gönderilmesini sağlayan taşımacılık hizmetlerinde ağırlığı daha düşük ürünler için minivannakliye tercih edilebilir. Özellikle 1 ila 1.3 ton ağırlığa sahip ürünleri kargolayabileceğinizminivan nakliye; hava kargoya göre daha avantajlı ve güvenilirdir. Söz konusu avantajların en önemlisi belgelerle daha az uğraşmak zorunda olmanızdır. Minivan taşımacılık türünün bu isimle anılmasının asıl sebebi kargo hizmetlerinin minivan adı verilen ticari araçlarla sunulmasıdır.

 

 

Minivan Taşımacılığı Süreci Nasıldır?

 

Minivan nakliye talebini firmamıza ilettiğinizde uygun olan aracımız ile bir nakliye planlaması yaparak adresinize bir araç gönderiyoruz. Ürünlerin araca yüklenmesi ve fatura gibi belgelerin teslim alınmasından sonra taşıma serüveni başlamış olur. İlk araç ile depomuza getirilen ürünler varış birimine ulaşacağı araca yerleştirilerek en kısa sürede yola çıkar. Belgelerin kontrolü ve tanzimi sonrasında gümrük işlemleri tamamlanan ürünler yurtdışına çıkış yapar. Ulaşacağı adrese kısa sürede güvenle giden ürünler anlaşılan tarihte alıcıya teslim edilerek nakliye serüveni tamamlanmış olur. Minivantaşımacılığı yaparken araçların herhangi bir sorunla karşılaşmaması adına her türlü önlem önceden alınır. Şoförlerimizin güvenliği ve ürünlerinizin sağ salim gideceği adrese ulaşabilmesi adına düzenli aralıklarla kontrol ve testleri gerçekleştirmekteyiz.

 

Derin lojistik, Minivan taşıma servisimiz ile müşterilerimizin ticari verimliliklerine destek olmak için titizlikle çalışıyoruz..

FORMU DOLDURUN
HEMEN SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM
Derin Lojistik & Transport Hizmetleri
Anbar Mah.Osman Kavncu Bul.
No:504/6B Melikgazi/Kayseri
Telefon Destek Hattı +90 236 231 06 90
Mail Destek Hattı info@derinlogistic.com

Copyright © 2021 Derin Lojistik Tüm Hakları Saklıdır.